Дістав усіх: депутати благають Порошенка розібратися з Козловським

Порошенка просять забрати в Козловського звання «заслужений артист»

Депутати Львівської обласної ради звернулися до президента України Петра Порошенка із проханням позбавити співака Віталія Козловського звання «Заслужений артист України».

Цю інформацію повідомила прес-служба львівської обласної організації ВО «Свобода».

Як відомо, 9 травня Козловський виступив на концерті у Москві.Дістав усіх: депутати благають Порошенка розібратися з Козловським

«15 травня 2018 року на сесії Львівської обласної ради з ініціативи свободівців ухвалене звернення до Президента України про позбавлення звання «Заслужений артист України» Віталія Козловського. Депутати також вимагають позбавити звань інших народних та заслужених артистів, які у період російсько-української війни гастролюють в РФ або в інший спосіб підтримують зв’язки з країною-агресором», — йдеться у повідомленні.

Крім того, у документі зазначили, така аморальна особа, як Віталій Козловський, не має права носити звання заслуженого артиста України.Дістав усіх: депутати благають Порошенка розібратися з Козловським

«Вважаємо це не лише величезною ганьбою та запроданством, але й наругою над пам’яттю тих загиблих воїнів, які віддали своє життя за територіальну цілісність держави у російсько-українській війні, що й досі триває на сході. Переконані, що така аморальна особа не може мати статус заслуженого артиста України, адже Віталію Козловському указом Президента України від 16 січня 2009 року було присвоєно це звання власне «за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави», — йдеться у зверненні. 

Депутати вимагають від Порошенка позбавити Козловсього почесного звання. У той же час вони наполягають на тому, щоб позбавити звань інших народних та заслужених артистів, які у період російсько-української війни гастролювали чи гастролюють теренами Російської Федерації або в інший спосіб підтримують зв’язки з країною-агресором.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Дістав усіх: депутати благають Порошенка розібратися з Козловським
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook