Дмитро Гордон анонсував появу таємничого кандидата в президенти: шанси дуже великі

Дмитро Гордон розповів про нового кандидата в президенти

Український журналіст Дмитро Гордон заявив про те, що 14 січня з’явиться новий і неочікуваний кандидат в президенти.

Про це журналіст розповів в ефірі програми «Вечірній прайм».

«Він зробить гучну заяву про те, що йде на вибори, щоб перемагати. І шанси у нього, на мій погляд, дуже великі. Ця людина сплутає карти всім, хто знаходиться зараз нагорі», — пояснив він.

Гордон переконаний, що новий кандидат здатний внести істотні зміни в передвиборній гонці першої п’ятірки кандидатів. Журналіст запевняє, що він відразу стане на одну сходинку з Юлією Тимошенко, Володимиром Зеленським та Анатолієм Гриценко.

Дмитро Гордон анонсував появу таємничого кандидата в президенти: шанси дуже великі

На уточнююче запитання ведучого програми: «А це, випадково, не Дмитро Гордон?» журналіст повідомив, що ця кандидатура буде в його особі. Також Гордон заявив, що останнім часом даними соцопитувань вірити не варто.

Раніше повідомлялося, що відомий український журналіст Дмитро Гордон звернувся до українського народу з проханням. Він закликав написати свої запитання до кандидатів у президенти, а саме Анатолію Гриценку.

«Дорогі друзі! Як я і обіцяв напередодні виборів президента України я зроблю інтерв’ю з найяскравішими кандидатами в президенти. Перше відео з Володимиром Зеленським ви змогли побачити вже на моєму YouTube-каналі. Інтерв’ю, яке набрало мільйони переглядів. І зараз на черзі Анатолій Гриценко. Як завжди я звертаюся до вас з проханням», — пояснив він.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Дмитро Гордон анонсував появу таємничого кандидата в президенти: шанси дуже великі
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook