“ДНР” і “ЛНР” більше не буде: розкрито несподіваний план Кремля

Росія розглядає можливість об’єднання “ДНР” і “ЛНР” або запуску нового проекту на окупованих територіях України

Про це заявив народний депутат, координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук.

На його думку, про це свідчить недавня зустріч ватажків “ДНР” і “ЛНР” Олександра Захарченка та Леоніда Пасічника.

“Я не думаю, що зараз стоїть питання про об’єднання так званих “ЛНР” і “ДНР”, оскільки найзручніший момент був  наприкінці минулого року, коли було фактично скинуто пана Плотницького й замість нього призначили товариша Пасічника. Після того, як Плотницький втік у РФ, настав ідеальний час, щоб провести об’єднання і говорити про якусь “Новоросію”, – заявив Тимчук.

Захарченко, Плотницкий,

При цьому нардеп не став виключати можливість об’єднання терористів у майбутньому. Він підкреслив, що в цьому питанні багато залежить від імені наступника Владислава Суркова.

“Тут намічається цікавий розклад, оскільки ми знаємо, що основною кандидатурою, хоч і не єдиною, на роль куратора “ЛНР” і “ДНР” з адміністрації президента Росії є заступник глави уряду РФ Дмитро Козак”, – підкреслив він.

За словами Тимчука, після призначення нового куратора на окупованій території дійсно можуть початися адміністративні зміни.

“Те, що зараз звучить з боку ватажків “ЛНР” і “ДНР”, схоже на розкрутку ідеологічної карти. Під час святкувань “річниць” своїх недореспублік вони і самі уточнювали, що йдеться про якусь ідеологічну єдність”, – зазначив Тимчук.

ДНР

Він пояснив, що поки мова йде скоріше про ідеологічну карту, ніж про конкретні плани. Водночас Тимчук припустив, що російські куратори бойовиків можуть вести таємні переговори, адже саме в Москві приймають всі важливі рішення з приводу окупованих територій.

Нагадаємо, проросійські бойовики готують нову провокацію на території так званої “ДНР”.

Подробиці повідомляє координатор групи “Інформаційне опір”, нардеп Дмитро Тимчук.

За його словами, розвідка отримала інформацію про те, що в.о. міністра “міністерства закордонних справ” ДНР “Никонорова, яка також є головою “спеціальної комісії по фіксації і збору доказів військових злочинів української влади на Донбасі”, планує вивезти в Росію чергову порцію жертв.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

“ДНР” і “ЛНР” більше не буде: розкрито несподіваний план Кремля
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook