ЛЕНТА

Долар по 40: чого чекати українцям до кінця року

Всі експерти сходяться на тому, що падіння долара в Україні чекати не доводиться

Українська валюта продовжує все більше прогинатися під жорстким курсом долара і, за словами фінансових аналітиків, до кінця поточного року курс іноземної валюти може досягти шокуючого рівня.

Всі експерти сходяться на тому, що падіння долара в Україні чекати не доводиться, і озвучують все більш песимістичні прогнози.

Так, Андрій Новак вважає, що курс до кінця року буде падати приблизно на 50 копійок – 1 гривню щомісяця.

Одним з факторів, який буде впливати на валютний курс, є можливе виділення Україні кредитного траншу в розмірі близько 2 мільярдів доларів з боку Міжнародного валютного фонду. Втім, деякі фахівці вважають, що співпраця з МВФ не відновиться в 2018 році, так як головною умовою для цього є підвищення цін на газ для населення, “чого не відбудеться перед виборами”. Як відомо, президентські і парламентські вибори мають відбутися навесні і восени 2019 року відповідно.

“На кінець року наш прогноз, при тому що ми отримуємо транш МВФ, залишається на рівні 29,5 гривні / долар. Якщо ми не отримуємо транш, то там прогнозів немає. Там все погано”, – сказав він.

За словами експерта, якщо Україна в нинішньому році не відновить співпрацю з фондом, курс однозначно перевищить 30 гривень/долар.

“Те, що було в презентації НБУ, де називалася цифра 40 гривень/долар (найбільш песимістичний сценарій), цілком реально. Чи станеться це в грудні, січні або лютому, я не знаю, але до цього показника курс все точно буде прагнути”, – резюмував Сергій Фурса.

Дивіться: У яких регіонах найвищі зарплати

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!