Доля Савченко вирішена: суд виніс рішення

Суд залишив депутата Надію Савченко під вартою

15 травня Шевченківський райсуд Києва продовжив арешт для Савченко, яку підозрюють в підготовці терактів у Верховній Раді, ще на 2 місяці. Таким чином, суд задовольнив клопотання Головної військової прокуратури, під вартою вона перебуватиме до 13 липня.

Прокурор Олександр Банник клопотав про продовження арешту Савченко в зв’язку з тим, що слідство в даний час не завершено, а також через те, що Савченко при зміні запобіжного заходу може тиснути на свідків, впливати на хід розслідування або взагалі ховатися від слідства.

Державний захисник Савченко Юлія Ткач протестувала проти клопотання прокурора.

Доля Савченко вирішена: суд виніс рішення

Доля Савченко вирішена: суд виніс рішення

Нагадаємо, напередодні, 14 травня, Шевченківський районний суд переніс засідання, на якому розглядали питання продовження запобіжного заходу для Надії Савченко. Причина – Савченко відмовилася від адвоката Олександра Шадріна.

Як повідомляла Politeka раніше, 11 травня стало відомо, що від нардепа Надії Савченко пішли обидва її адвоката – Олег Соловей і Дмитро Бугай. «Сьогодні ми розірвали наші робочі стосунки. Ми – я і Дмитро Бугай – більше не представляємо інтереси Надії Савченко. Ми підписали відповідну угоду », – сказав Соловей. Він також додав, що причиною цього стала в тому числі і некоректна поведінка і позиція сестри Савченко – Віри, яка втручається в робочі відносини захисників і підзахисної.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Доля Савченко вирішена: суд виніс рішення
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook