Донька Вілла Сміта була на волосину від смерті

Вона мало не покінчила з собою

Днями Джада Пінкетт-Сміт провела популярноне в Штатах ток-шоу Red Table Talk, гостею якого стала її 17-річна дочка Віллоу.
Під час інтерв’ю дівчина зробила дуже шокуюче зізнання. Вона зізналася, що різала собі вени і хотіла звести рахунки з життям, коли їй було всього 10 років. Інцидент стався в 2010 році – незабаром після виходу кліпу на пісню Whip My Hair, яка була неймовірно популярною у свій час.

Віллоу щиро розповіла, що після виходу кліпу часто думала, чи є у неї інші таланти, крім гарного голосу. У складний період знаменитість злякалася, що більше ні на що не придатна.Донька Вілла Сміта була на волосину від смерті«Всі навколо хотіли, щоб після завершення концертного туру я дописала свій альбом. Але в той момент я чітко зрозуміла, що не хочу цього робити. Мені стало дуже страшно, коли я подумала, що не зможу займатися чимось, крім музики. Однак співати я не хотіла. Тоді я слухала багато сумної музики, і це, звичайно, було божевіллям, але я різала собі вени», –раптово заявила вона, показавши місця на руці, де дряпала себе лезом.Донька Вілла Сміта була на волосину від смертіПісля цих слів у мами Джади потекли сльози. Вона була в шоці від сказаного і не могла зрозуміти, коли таке відбувалося. Після цього дружина Уїлла Сміта сказала, що нічого не знала про ті події.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Донька Вілла Сміта була на волосину від смерті
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook