ЛЕНТА

Доплавалась: Настю Рибку засадили за ґрати

Провінційний суд міста Паттайя сьогодні, 13 квітня пред’явив Олександру Кирилову (Алекс Леслі), Анастасії Вашукевіч (Насті Рибці) та іншим фігурантам справи щодо нелегального секс-тренінгу звинувачення. Їм обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Вашукевич підозрюють в організації злочинного співтовариства, змові з метою злочину, організації надання послуг сексуального характеру за допомогою третіх осіб.

Як відомо, другу справу стосовно затриманих порушили в Паттайя саме про надання послуг сексуального характеру в складі злочинної групи. Судове засідання проходило в закритому режимі, крім суддів і секретаря, були присутні тільки підозрювані, помічник адвоката і перекладач.

За словами секретаря суду, російських туристів перевезуть в міську в’язницю Паттайї.

Відповідно до місцевих законів, запобіжний захід для затриманих буде продовжуватися судом кожні 12 днів.

Нагадаємо, в кінці лютого Настю Рибку затримали в Таїланді разом з ще дев’ятьма росіянами. Всі вони незаконно проводили секс-тренінг в курортній зоні. Незабаром стало відомо, що Таїланд депортує і внесе росіян в чорні списки.

Подібні злочини караються терміном до п’яти років у разі виробництва порнографії і до трьох років у разі виробництва непристойних відео.

До теперішнього часу суд засудив трьох з них до умовних термінів, штрафів та депортації. 4 квітня Рибці і Леслі було пред’явлено нове звинувачення – у згвалтуванні. За цей злочин їм може загрожувати від 4 до 20 років ув’язнення.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!