ЛЕНТА

Дореформувалась: долю Супрун вирішено

Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я більшістю голосів схвалив проект постанови №5642 про звернення до Кабміну з приводу звільнення з посади в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун

Про це повідомляє голова комітету Ольга Богомолець.

У самому проекті постанови, уточнює Богомолець, в якості причини вказано гостре суспільне напруження, яке виникло в зв’язку зі зривом програми державних закупівель ліків в 2016 році, що має ознаки службової недбалості.

“Я підтримала проект постанови, але хочу зауважити, що приводів для звільнення – набагато більше, і треба розібратися, що стало причиною катастрофи в медицині – професійна непридатність в.о. міністра або свідома урядова політика, адже роботу уряду в частині охорони здоров’я також визнали незадовільною “, – додала Богомолець.

Крім того, голова комітету опублікувала у себе в Facebook список своїх претензій до роботи керівництва Міністерства охорони здоров’я. Серед них, зокрема, різкий стрибок в сторону підвищення смертності і масова еміграція лікарів за кордон. Судячи з усього, Ольга Богомолець звинувачує в цьому саме Міністерство охорони здоров’я.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що авторами постанови виступили нардепи «Оппоблока» Олександр Вілкул і член комітету Ігор Шурма. Раді пропонується визнати роботу Супрун незадовільною і звернутися до Кабміну з пропозицією про її звільнення.

Днями Уляна Супрун оприлюднила свою декларацію. Згідно з інформацією в документі, чоловік Уляни Супрун – Марко, за минулий рік не мав взагалі ніяких доходів. Проте, разом з дружиною він тримає в американському банку 8,3 тисячі доларів. Не менш цікавим виглядає факт того, що українська чиновниця в минулому році витратила 1,67 тисяч доларів для страхування свого життя в Сполучених Штатах.

Більш того, згідно з декларацією, Супрун і її чоловік не мають ні власного авто, ні житла в Україні. У той же час Супрун задекларувала майже чотири мільйони доларів на рахунках в Сполучених Штатах.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!