ЛЕНТА

Доїздився: черговий концерт Козловського скасували

Відомий київський клуб скасував концерт Віталія Козловського через його виступ у Москві

Київські організатори скасували концерт співака Віталія Козловського, який 9 травня таємно виступив у Москві з нагоди Дня перемоги.

Про це повідомляє адміністрація закладу Caribbean Club, де мав проходити концерт, у Facebook.

Виступ артиста повинен був відбутися в понеділок, 21 травня, у столичному Caribbean Club. Однак представники клубу на його офіційному сайті заявили про те, що концерт скасовано.

“Адміністрація Caribbean Club ще раз повідомлє! Концерт Віталія Козловського скасовано. Цей концерт не відбудеться 21-го травня чи в інший день. Будь-яка інша інформація є неправдивою”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рішення ухвалило керівництво клубу, і жодних погроз з боку людей, які ймовірно планували б зірвати концерт, не надходило.

Квитки пропонують повертати у каси квиткових операторів.

Раніше праворадикальна організація “Сокіл” заявила про намір блокувати концерт українського співака Віталія Козловського, запланований у Києві на 21 травня.

Згідно з заявою організації, це відповідь на виступ артиста на концерті у Москві 9 травня.

https://www.facebook.com/sokil.mkyiv/photos/a.1144463062309197.1073741832.696919517063556/1711740595581438/?type=3

Нагадаємо, депутати Львівської обласної ради звернулися до президента України Петра Порошенка із проханням позбавити співака Віталія Козловського звання “Заслужений артист України”.

15 травня 2018 року на сесії Львівської обласної ради з ініціативи свободівців ухвалене звернення до Президента України про позбавлення звання “Заслужений артист України” Віталія Козловського. Депутати також вимагають позбавити звань інших народних та заслужених артистів, які у період російсько-української війни гастролюють в РФ або в інший спосіб підтримують зв’язки з країною-агресором”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, у документі зазначили, така аморальна особа, як Віталій Козловський, не має права носити звання заслуженого артиста України.

Депутати вимагають від Порошенка позбавити Козловсього почесного звання. У той же час вони наполягають на тому, щоб позбавити звань інших народних та заслужених артистів, які у період російсько-української війни гастролювали чи гастролюють теренами Російської Федерації або в інший спосіб підтримують зв’язки з країною-агресором.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!