У Дніпровському районі Києва 30 серпня невідомий зґвалтував жінку, а потім пограбував її. Правоохоронці затримали підозрюваного неподалік від місця події.

Про це повідомили очевидці у групі “Наш дім — Березняки” у Facebook. Вони писали, що близько 5 ранку до їх району почали з’їжджатися патрульні поліцейські, а вже за годину вони побачили, як когось затримали.

“О 6 ранку в одне місце злетілося близько 6-7 машин (поліції. — Ред.), скрутили когось… Приїхала експертиза з “валізою” і пішла у двір Бучми, 8; звідти виїхала швидка. Зґвалтування з пограбуванням. Підозрюваного затримали”, — повідомив Олег Бондарчук.

Інші очевидці зазначили в коментарях, що близько 4 ранку чули крики про допомогу, які швидко вщухли.

Нагадаємо, що в Тагілостроєвському районному суді р. Нижній Тагіл, було прийнято рішення про заміну реального терміну ув’язнення Артура Косицину. Варто згадати, що він був позбавлений волі за зґвалтування 27 неповнолітніх дівчаток і жінок.

Зміни в покарання були зроблені на основі так званої “позитивної характеристики” злочинця. У результаті суд змінив залишилася п’ятирічку перебування в колонії двома роками примусового залучення засудженого до праці.