ЛЕНТА

Душу врятувати, мільйон заробити: українські політики почали купувати… церкви

Апетити державних мужів по-справжньому вражають

Хоч українським політикам доводиться світити корупційні мільйони та нечувані статки у деклараціях, однак останнім часом це стало “немодним”. Зараз у представників політичного олімпу новий тренд – вони масово почали купувати… церкви.

Днями у Facebook на сторінці спільноти BIHUS.info було оприлюднено інфографіку під іронічною назвою “Топ “найнабожніших” у рамках проекту “Декларації”.

“Всякого бачили. Ікони в деклараціях бачили. Різні музейні експонати бачили”.

Але щоб судді чи податківці власні ЦЕРКВИ декларували – такого навіть наші аналітики не бачили.

А тим часом, у спеціаліста Держгеокадастру, наприклад, є власний монастир. А у судді Конституційного суду – храм УПЦ”, – прокоментували у спільноті.

Нагадаємо, у суботу, 25 серпня, під час промови в Дубліні в рамках свого візиту в Ірландію Папа Римський Франциск визнав провальними дії Римо-католицької церкви в боротьбі з проявами педофілії серед священиків. Про це повідомляє DW.

“Провал церковної влади – єпископів, релігійних предстоятелів, священиків та інших – дати адекватну відповідь цим огидним злочинам призвів до справедливого обурення, а також залишається причиною болю і ганьби для католицької громади”, – зазначив Франциск.

Франциск запевнив, що поділяє обурення і висловив рішучість позбавити церкву цієї “напасті”, однак не сказав, яким чином він збирається це зробити.

Незважаючи на таку заяву, Папа Римський не навів жодної деталі щодо того, до яких саме заходів Ватикан має намір вдатися в цілях покарання єпископів, які не змогли захистити свою паству від злочинів педофілів-священиків.

Як повідомляв раніше Знай.ua, Президент України Петро Порошенко під час військового параду до Дня Незалежності заявив про бажання покласти край залежності української православної спільноти від російської церкви. На ці слова критично відреагував представник Московського патріархату. Про це передає “Радіо Свобода”.

“Нехай сьогодні нас почують і в Константинополі, і в Москві, і у Ватикані: ми маємо твердий намір розрубати останній вузол, яким імперія відчайдушно намагається прив’язати нас до себе. Ми сповнені рішучості покласти край неканонічному перебуванню вагомої частини нашої православної спільноти у залежності від російської церкви”, – сказав Порошенко.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!