ЕКСКЛЮЗИВ

Дві простих відповіді на питання, як повернути Донбас

Поки політики б’ються над цим завданням, рішення лежить на поверхні. Війна на Донбасі вже йде п’ятий рік і кінця і краю їй не видно. Поки політики продовжують перетягувати на себе ковдру на Сході України продовжують гинути наші співвітчизники. І все частіше чується питання: «Коли ж все це закінчиться?!». Для того щоб на нього відповісти, спробуємо проаналізувати, що відбувається сьогодні.

З ким воюємо?

А сьогодні на передніх рубежах лінії розмежування з окупованими територіями, знаходяться наші військові підрозділи, озброєні стрілецькою зброєю, і розміщені на давно пристріляних позиціях. З огляду на, що адекватної відповіді від наших військових бойовики не отримують, то чому б і не постріляти, як у тирі, по живих мішенях з наявної у них зброї. При цьому, якщо за це ще й чималі гроші платять? А нашим захисникам залишається тільки ховатися в землянках і окопах, молитися і рахувати «недольоти – перельоти».

Тут вже виникає друге питання: «А чому все саме так?». Влада запевняє, що ми не стріляємо, тому що не хочемо війни з Росією. А що в свою чергу говорить Володимир Путін? – «Нас там немає!». Так до чого тут тоді війна з Росією до адекватної відповіді на кожен постріл з боку окупованої території?!

Рівень життя

Друге, що необхідно для повернення Донбасу, це підняття рівня розвитку економіки і підвищення добробуту життя українців. Наприклад, навіщо колабораціоністам і маргіналам, які проживають на окупованій території, бажати повернення під юрисдикцію України, якщо комунальні тарифи у них в 3-4 рази нижче, ніж на території України, при тому, що більша частина пенсіонерів отримує українські пенсії?

Тобто, якщо узагальнити, то ми отримуємо два, насправді нескладних кроки, які можуть стабілізувати ситуацію.

Перше – на кожен постріл з боку терористів повинна бути адекватна відповідь з тих же калібрів з подвоєною силою.

Друге – зміна економічної ситуації в Україні, створення умов для малого і середнього бізнесу, адекватна банківська кредитна ставка, створення нових робочих місць – саме це дозволить наповнювати бюджет, платити адекватні зарплати і соціальні виплати.

Можна з упевненістю сказати, що при виконанні зазначених пунктів, в найближчі роки Донбас повернеться до України.

Олександр Погиба

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!