ЛЕНТА

Eкcтрeнa нoвинa пoтpяcлa вcю Укpaїну! Тепер все зрoзyмiлo: Порошенко вciмa силaми нaмaгaвcя…

Ну ось тепер офіційно! Порошенко боявся як вогню, що наші герої повернуться додому з російського полону.

Він боявся, що про його кричущих і кривавих злочинах заговорять у всьому світі, а полонені мають безцінну інформацію на підозрюваного олігарха.

Сьогодні помічник Президента Зеленського публічно заявив, що в Україні дійсно були політики, які всіма силами намагалися зірвати обмін.

Джерело: інтерв’ю помічника президента Андрія Єрмака Українській правді

Помічник Зеленського Андрій Єрмак заявив, що в Україні є сили, які не були зацікавлені у звільненні утримуваних в Росії українців.

Пряма мова: «У мене немає доказів цього зараз, але нам відомо, що наближені до Порошенка політики намагалися зірвати обмін. Можу відверто сказати, що, дійсно, є сили, тут, всередині країни, які не були зацікавлені у звільненні і боялися цього. На щастя, у нас є новий президент, який виконує те, що пообіцяв “.

Відзначимо, що єдиним політиком, який вивів своїх відморозків на Майдан проти обміну був Петро Порошенко.

Його армія порохоботов усіма силами намагалася вбити людям в голову, що обмін це погано і що не потрібно звільняти наших Героїв!

Через кілька днів журналісти виділили основну брехня, яку поширювали відверті вороги українського суспільства і відверті виродки маскуються під патріотів.

Є такий жанр у цінителів – викриття фейк путінської пропаганди. І ось рівно те ж саме, схоже, пора робити з нашими перепатріотамі і порошенковцамі. Ось що вони вкидали по темі обміну? Ось все – від Бабченко до Забужко, від колишнього депутата Ємця до політолога Димова, від В’ятровича до Тетяни Чорновіл.

Про це розповів в Фейсбуці відомий журналіст Дмитро Литвин

1) Кажуть, що порушено статтю Конституції, яка забороняє видачу український громадян.

Фейк. Це не порушення. Тому що цей процес де-юре не був видачею, українські громадяни виїхали в говняшкі з власної волі. До того ж, багато хто з цих виїхали наших громадян – національні зрадники, і їх громадянство – в загальному, частина легенди або випадковість.

Апдейт: проте, у Бабченко і у інших була вимога відправити Цемаху в Нідерланди або кудись ще для міжнародного суду. А ось це якраз неможливо. Конституція України забороняє видачу наших громадян проти їхньої волі в рамках кримінального процесу іншим державам. Цемах, як і Бабченко, громадяни України та видачі не підлягають.

2) Кажуть, що не можна звільняти з в’язниці терористів, щоб відправляти на обмін.

Ну, по-перше, це фейк в тому сенсі, що і раніше-то – при попередньому президенті – так робили, і рівно ці ж люди, які зараз критикують владу за нового президента, тоді мовчали або хвалили.

По-друге, тут просто не може бути однозначною етичної позиції – можна або не можна. Це важкий моральний вибір. Ізраїль так робить. Може бути, Сполучені Штати не стали б так робити, але їх військова і політична міць дозволяє навіть на чужій суверенної території вбивати лідерів терору; ми явно не можемо собі дозволити такі ж дії. І якщо вже говорити про звільнення терористів, то потрібно пам’ятати, що дехто дозволив Гиркин з бойовиками в 2014 році в безпеці вийти зі Слов’янська і дійти до Донецька. Порошенковци зараз про це не згадують.

3) Кажуть, що Сенцов писав в 2016 році, що типу не треба нас звільняти будь-яку ціну.

Ну припустимо. Але, по-перше, навряд чи один Сенцов міг розписатися за всіх інших 34 осіб, більшість з яких подякувало президента за звільнення. А по-друге, це було давно. Хто питав у нього, що він думає зараз? Ніхто. Але Сенцова юзают так, як вигідно і як ніби його позиція зберігається до цих пір.

4) Кажуть, що моряків звільнили напередодні введення нових масштабних санкцій проти Росії (країна-агресор – відповідно до Закону України від 20.02.18) типу блокади портів за невиконання рішення міжнародного трибуналу.

Фейк.Еслі по правді, то навіть за захоплення моряків і кораблів західні держави не ввели ніяких істотних санкцій проти Росії. Не було навіть гіпотетично такої опції, як блокада портів. Це пару раз було заявлено ще в минулому році, і з тих пір стихло. Моряки могли б провести в полоні незгірш від часу, ніж Сенцов, наприклад. А чому ні?

5) Кажуть, що українська влада налажал, тому що не повідомляла точно, кого збирається звільняти.

А чому треба було повідомляти? Щоб що? А якби знову зірвалося? А якби в списку щось змінилося? Як би це відбилося на почуттях рідних? Пфф! Про інших людях і їх почуттях взагалі не думають. Тільки про себе.

6) Але найбільше фейк, звичайно, в історії з Цемахом.Говорілі, що він ключовий свідок, без якого може зірватися засудження Росії і Путіна.

Це фейк. Цемах не давав таких показань, які могли б допомогти в засудженні Росії і Путіна. Цемах весь час розповідав брехливу історію – про те, що Бук застосовувався для того, щоб збити одну з двох українських сушок, а друга сушіння збила Боїнг.

Яким чином такі свідчення можуть допомогти засудити Росію? Та ніяк. До того ж, і до затримання Цемаху у слідства вистачало доказів провини Росії. Навіть уламки ракети у них є.

Але навіть і при тому, що Цемах нульовий свідок, його все одно допитали до відправки в Росію.

7) Сам факт, що Росія запросила Цемаху – українського громадянина, який ще й замішаний в цій справі з Боїнгом, – це самовикриття.

Проте, цей факт публіка, заговнівшая обмін, повністю проігнорувала. Чому? Та тільки тому, що факт невигідний!

Відзначимо, що звільнені моряки готові свідчити проти олігарха Порошенка і це може лягти в основу звинувачень проти підозрюваного у військових злочинах гр. Порошенко.

Адвокати українських моряків не на камеру кажуть, що частина наших героїв готова публічно розповісти всю правду про те кривавому дні, коли збожеволілий верховний головнокомандувач Порошенко відправив два катери проти цілого російського флоту.

Моряки стверджують, що Порошенко попереджали, що цей прохід закінчиться смертю особового складу, але він істеричним тоном наказав негайно прориватися через російський флот.

Це була божевільна провокація кровопролиття і все це прекрасно розуміли.

Показання моряків можуть стати безцінними в судовому процесі проти олігарха Порошенко.

Нагадаємо, олігарха підозрюють у скоєнні найтяжчих військових злочинів, в захопленні влади, державній зраді і тяжких корупційних злочинах, що істотно вдарили по обороноздатності України.

Олігархові загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією всього майна. Показання наших моряків доб’ють кривавого олігарха.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!