ЛЕНТА

Eкcтpeнo: Тpaмп з caмoгo paнкy нa вecь cвiт виcлoвивcя пpo Зеленського

Президент США Дональд Трамп публічно висловився про Президента України Володимир Зеленський.

Президент США зазначив запаморочливий старт Президента України і висловив упевненість, що Зеленський доб’ється свого.

Трамп упевнений, що Україна при Зеленський перетвориться до невпізнання.

Експерти відзначають, що Трамп вперше публічно висловлюється про Президента іншої країни і тим більше настільки теплими і дружніми висловлюваннями.

Американські журналісти не на публіку кажуть, що між Президентом України і Президентом США існує таємна канал зв’язку і що Трамп почав приділяти Україні небувале увагу, після перемоги Володимира Зеленського на виборах Президента України.

Віце-президент США Майк Пенс передав президенту України Володимиру Зеленському привітання з успішним початком роботи на посаді глави української держави від президента США Дональда Трампа.

Він це зробив під час зустрічі із Зеленським у Варшаві, передає «Інтерфакс-Україна» .

«Я хочу вас привітати. Дуже приємно з вами познайомитися. А також привітати вас з дуже сильним стартом в якості президента України від президента Дональда Трампа. Він захоплений вами і я впевнений, що не за горами приліт Дональда Трампа в Київ з офіційним візитом », – сказав Пенс.З 31 серпня 2019 року набирає чинності квота! У кого поганий зір, той має право отримати …Знайдений самий головний ворог діабету! Вчені довели, що цукровий діабет боїться …З 1 вересня 2019 року набирає чинності квота! У кого поганий зір, той має право отримати …

Відзначимо, що вчора Зеленський провів вкрай успішні переговори з американськими партнерами. Була досягнута домовленість про інвестиції в 150 мільярдів доларів !!!

Віце-президент США Майк Пенс на зустрічі в столиці Польщі з президентом України Володимиром Зеленський запевнив, що відносини двох країн міцні як ніколи, а потім обговорив з ним теми реформ, енергетики та боротьби з корупцією. Про це передає Офіс українського лідера.

При зустрічі Пенс із задоволенням відзначив міцність існуючих відносин між США і Україною.

«Я можу запевнити, пане президенте, що відносини між Україною і США ніколи не були настільки міцними», – сказав Пенс.

Після цих слів американський чиновник простягнув Зеленському руку, і політики обмінялися рукостисканням.

В ході зустрічі Пенс і Зеленський обговорили кілька тем, в першу чергу енергетичну безпеку України.

Про це представник США повідомив пресі.

«У нас є можливість обговорити питання енергетики. В першу чергу, питання енергонезалежності України та нашої можливої ​​співпраці як у сфері енергетики, так і економіки », – розповів Пенс.

Віце-президент також підняв питання реформ, які буде проводити новий український уряд, і боротьби з корупцією. Зеленський запевнив його, що Україна рішуче налаштована на трансформацію.

Про це говорять понад 70 законопроектів, зареєстрованих в перший день роботи нового парламенту. Серед іншого, вони передбачають подолання корупції.

«Ми не просто будемо боротися з корупцією, ми повинні перемогти її за 1 рік Крім того, на зустрічі йшлося про майбутній візит Зеленського в США і переговорах з Дональдом Трампом. . Ми запустили Антикорупційний суд, який починає працювати вже 5 вересня. Ми перезапускаємо інші антикорупційні органи, змінили голову Служби безпеки України, маємо нового Генерального прокурора і нове молоде уряд. Ми дійсно налаштовані дозволити бізнесу, економіці розвиватися », – сказав глава української держави.

Крім того, на зустрічі йшлося про майбутній візит Зеленського в США і переговорах з Дональдом Трампом.

Пенс зазначив, що Трамп з нетерпінням чекає зустрічі з Володимиром Зеленським.

«Президент США з нетерпінням чекає зустрічі з Вами. Він в буквальному сенсі приголомшений вашими результатами і вашими успіхами. Упевнений, що він заздримо вам у доброму значенні цього слова »- зазначив Пенс.

У свою чергу Президент України зазначив, що Україні вдалося переконати американських партнерів інвестувати в Україну.

У журналістських колах ходять слуги, що за 10 років американські партнери готові інвестувати в Україну понад 150 мільярдів доларів, що є найбільшими в європейській практиці.

Американці готові інвестувати в українську енергетику, медицину, ІТ, землю, природні копалини.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!