Експеримент показує, чому ми ніколи не повинні використовувати ручні сушарки. Ніколи!

Враховуючи, що сушарки стоять у громадських туалетах, бездоганної чистоти від них ніхто і не чекав. Але те, що знайшла американська студентка — дійсно страшно.

 

Студентка з Каліфорнії поділилася результатами експерименту з використанням звичайної сушарки для рук і чашки Петрі — стандартної лабораторної посудини. Ніколь Уорд опублікувала на Facebook фотографію чашки Петрі, буквально заповнену грибами і бактеріями. Цю чашку Ніколь всього на три хвилини залишила в сушарці для рук. Можете собі уявити, що все це виявляється на ваших руках?

Дівчина розповіла, що культури зросли всього за 48 годин до результату на фото. Вона додала, що в чашці виявилося кілька штамів патогенних грибів і бактерій, які, швидше за все, стали причиною захворювань, якби вони опинились на руках, а не в пробірці.

Всього три хвилини в сушарці! Ніколи не використовуйте ці штуки.

Експеримент Ніколь проводила з вертікальною сушаркою — як раз вони зараз дуже поширені у великих торгових центрах. У таку сушарку ви засовуєте руки зверху, а повітря дме з двох сторін.

Незважаючи на те, що Ніколь видалила назву компанії з поста після того, як фотографія розлетілася по інтернету, вона залишила інформацію про те, що такі сушарки ще гірше старих моделей, де потрібно було натискати кнопку. Спори грибів кишать всередині і розлітаються разом з гарячим повітрям.

Компанія-виробник вже зробила офіційну відповідь на цей пост — представники виробника заявили, що сушарки для рук довели свою гігієнічність під час лабораторних досліджень, тому їм довіряють у всьому світі. Компанія також заявила, що повторно проведе власне дослідження.

Швидше за все, нам варто користуватися паперовими рушниками, поки все не проясниться.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Експеримент показує, чому ми ніколи не повинні використовувати ручні сушарки. Ніколи!
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook