“Елітний маєток з шикарним озером”: Журналісти показали де живе комуніст-бідняк Симоненко

Голова забороненої Комуністичної партії Петро Симоненко має елітний маєток і власне озеро під Києвом, передає Корупція.Інфо.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «1+1».

Комуніст живе у закритому привілейованому містечку – околиці села Березівка. За 20 км від Києва.

Місце є добре відомим серед «віпів». Зірковим сусідом може стати співачка Ірина Білик.

Недорогий котедж у селі коштує $300 тис.

Офіційно Симоненко майже жебрак. Однак на його дружину Оксану і двох синів записано безліч нерухомості по всій Україні і столиці. Крім того, вони володіють офісами на лівому березі Києва.

Маєток в селі Березівка офіційно зареєстрований на тещу Симоненка – Людмилу Ващенко. Проте сам комуніст підтвердив, що дійсно проживає в цьому будинку, але буває там тільки на свята. Саме тут проводила обшуки СБУ.

Власне озеро Симоненка у формі серця. Сам котедж журналісти називають найрозкішнішим.

2998 грн1499 грнКроссовки Nike из легчайшего сетчатого материала!Скидки 50% на фирменную летнюю обувь действуют до конца дня

“Елітний маєток з шикарним озером”: Журналісти показали де живе комуніст-бідняк Симоненко “Елітний маєток з шикарним озером”: Журналісти показали де живе комуніст-бідняк Симоненко“Елітний маєток з шикарним озером”: Журналісти показали де живе комуніст-бідняк Симоненко“Елітний маєток з шикарним озером”: Журналісти показали де живе комуніст-бідняк Симоненко“Елітний маєток з шикарним озером”: Журналісти показали де живе комуніст-бідняк Симоненко“Елітний маєток з шикарним озером”: Журналісти показали де живе комуніст-бідняк Симоненко

Нагадаємо, 8 травня співробітники СБУ провели обшуки у керівників Компартії за підозрою у державній зраді та спробах захопити владу. Тоді правоохоронці виявили агітаційні матеріали із забороненою символікою, що планували на замовлення російських кураторів для публічного поширення 9 травня.

Через це 10 травня СБУ допитала лідера Комуністичної партії України Петра Симоненка.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

“Елітний маєток з шикарним озером”: Журналісти показали де живе комуніст-бідняк Симоненко
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook