ЛЕНТА

Етна прокинувся: чим загрожує людству найбільший вулкан Європи

Люди з усього світу хочуть побачити вживу унікальні кадри виверження вулкану

На італійському острові Сицилія минулого тижня почав виверження вулкан Етна, найбільший з трьох діючих в країні.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Природне явище почалося незабаром після того, як вчені повідомили про пробудження вулкана в кінці липня. Відзначається, що при першому виверженні висота лави досягала 150 метрів.

Влада Італії в цей раз не евакуювала місцевих жителів, які навпаки вирушили в гори, щоб на власні очі побачити дивовижне явище. Вулкан є популярним місцем для туристів, куди щороку приваблює тисячі людей, а з огляду на виверження їх потік істотно виріс за останні кілька днів.Відзначимо, висота Етни становить 3350 м, вона відноситься до активних вулканів у світі. З 2013 року Етна входить до списку Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО.

Разом з тим варто відзначити, що Земля входить в потік високошвидкісного сонячного вітру, і цим пояснюється висока геомагнітна активність навколо Полярного кола. Сьогодні в Рованіємі (Фінляндії) Джані Ілінампа спеціально прокинувся рано, щоб сфотографувати зеленувате світіння полярного сяйва, змішують з ранковими сутінками.

Коротке, але яскраве видовище – полярні вогні, які осяяли небо рано вранці, показали, що осінь дійсно прийшла за Полярне коло.

Сонячний вітер, який зараз завдає ударів об магнітне поле Землі, випливає з величезною корональної діри в атмосфері Сонця. Потік настільки широкий, що наша планета може перебувати всередині нього протягом декількох днів, можливо, до кінця тижня. Фахівці Національного управління океанічних і атмосферних досліджень оцінюють ймовірність того, що магнітні перешкоди продовжаться, в 50%.

Вогняний Армагедон загрожує планеті

Прихильники теорії про зіткнення Землі з загадковою планетою Нібіру з острахом чекають кінця світу, який, на їхню думку, ось-ось має настати.Ті, хто вірять в такий результат, не втомлюються розповідати про страшні наслідки катастрофи, що наближається. Вони кажуть, що нашу планету чекає саме такий кінець, який описують найстрашніші фільми і книги про апокаліпсис.

На думку вчених, Земля залишиться без сонячного світла, через що все живе загине.

Везувій прокинувся

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!