ЛЕНТА

Facebook “злила” в мережу дані 400 мільйонів користувачів

Відкритий сервер містив понад 419 мільйонів записів декількох баз даних користувачів в різних регіонах світу

Телефонні номери 400 мільйонів користувачів Facebook були виявлені в мережі, повідомляє TechCrunch. На сервері з відкритим доступом знайдено мільйони записів з конфіденційними даними користувачів соціальної мережі. Якщо унікальний ідентифікатор користувача доступний всім, то номер телефону для авторизації у Facebook, як правило, прихований від сторонніх очей, але тепер особисті номери стали доступні всім, включаючи хакерів та інших зловмисників.

Відкритий сервер містив понад 419 мільйонів записів декількох баз даних користувачів в різних регіонах світу, у тому числі 133 мільйони записів про користувачів Facebook зі США, 18 мільйонів записів про користувачів у Великій Британії і ще понад 50 мільйонів записів про користувачів у В’єтнамі. Оскільки сервер не захищений паролем, будь-хто міг знайти й отримати доступ до бази даних.

Скріншот з особистими даними користувачів Facebook, "злиті" в мережу

Скріншот з особистими даними користувачів Facebook, “злиті” в мережу

Ідентифікатор користувача Facebook зазвичай являє собою довгий унікальний і загальнодоступний номер, пов’язаний з його обліковим записом, який можна легко використовувати для визначення імені користувача облікового запису. Знаючи номер телефону, зловмисники можуть скористатися методом злому через підміну SIM-карт і отримати аккаунт жертви простим скиданням пароля.

Базу відкритих номерів виявив експерт з безпеки і член Фонду GDI саньями Джейн і зв’язався з редакцією TechCrunch, оскільки не зміг виявити її власника. Експерт заявив, що знайшов профілі з номерами телефонів, пов’язаних з декількома відомими людьми.

Експерт разом з журналістами TechCrunch спробував зв’язатися з веб-хостингом, який розміщував у себе крадені дані. Але після невдалих спроб поговорити база даних з номерами телефонів Facebook була відключена. У результаті власника даних знайти не вдалося.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!