Францію засипало снігом в останній день квітня, дивовижні кадри

В регіоні Нормандія, який розташований на північно-заході Франції, 30 квітня випав сніг

Жителі регіону публікують відповідні фото і відео на сторінках соціальних мереж. На знімках видно, що зелені газони і квітучі кущі виявилися покриті досить щільним шаром снігу.

Причиною опадів став холодний циклон, що прийшов з боку Атлантичного океану. Також наголошується, що протягом місяця температура повітря в Нормандії досягала 27 градусів вище нуля.

У багатьох частинах історичного регіону стовпчик температури впав до нуля, а департаменти інтер’єру і Сейн-Морський зареєстрували низькі температури.

У своєму Fecebook Метео Франція оголосила, що сніг навряд чи протримається протягом тижня, ближче до вихідних в Нормандія може бути до 20 градусів за Цельсієм.

Францію засипало снігом в останній день квітня, дивовижні кадри

Нагадаємо, як передавала Politeka, у російському місті Перм у неділю, 29 квітня, погода піднесла неприємний сюрприз городянам. Так в місті в розпал весни несподівано повалив сніг. Місцеві жителі масово діляться фотографіями та відео в соцмережі.

«29 квітня. Сніг валить, як ще не валив в цьому році. Перм, що ти робиш?» «Вже так хочеться тепла!)», «Так де ж весна?», «Нічого собі, знову зима», «Весна в Росії — це коли поки ти шукав літні речі, випав сніг», «Так, шкода, у нас вже всі загоряють!», — прокоментували несподіваний квітневий сніг в мережі.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Францію засипало снігом в останній день квітня, дивовижні кадри
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook