ЛЕНТА

Французька преса розсипалась у хвалебних одах Зеленському

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макрона.

Про це повідомляють ЗМІ.

Наразі вже відомо, що по завершенню зустрічі президент Франції Емануель Макрон залишився приємно враженим від програми та амбітних планів лідера президентської гонки в Україні.

“Володимир Зеленський зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макрона. Лідер Французької Республіки прийняв кандидата в президенти України у своїй резиденції – Єлисейському палаці в Парижі”, – сказано в повідомленні.

У свою чергу авторитетне французьке видання Le Monde зазначає, що Зеленський поспілкувався з президентом Франції в дуже теплій обстановці і що Макрон залишився приємно здивований після зустрічі з “майбутнім президентом України”.

“Майбутній лідер України склав про себе дуже приємне враження. Французькі партнери залишилися задоволені після зустрічі з Володимиром Зеленським” – пише Le Monde.
Крім того видання наголошує, що Володимир Зеленський гідно представив свою країну та встиг поспілкуватись з партнерами про кредити міжнародним інституціям та інвестиційний клімат в Україні.

Зеленський запевнив, що всього за рік він і його команда зможуть кардинально змінити інвестиційний клімат в Україні, що дуже добре позначиться на французькому бізнесі, який готовий інвестувати в Україну.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!