«Футбольні махінації»: НАЗК взялося за повну перевірку президента ФФУ Павелка

Прес-служба Нацагентства з питань запобігання корупції повідомила про проведення повної перевірки електронної декларації Андрія Павелка, який одночасно є президентом Федерації футболу України, народним депутатом від БПП і головою бюджетного комітету Верховної ради України.

Однією із причин перевірки є сюжет програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» про маніпуляції з отриманням бюджетних замовлень на виготовлення штучних покриттів для футбольних майданчиків комерційним заводом Федерації футболу України, пише Bihus.info.

Розслідування викрило механізм, який дозволив створити монополію на бюджетних замовленнях. На сайті Мінрегіонбуду було розміщено типовий проект із будівництва майданчиків з міні-футболу, в якому містилася вимога використовувати покриття виробництва «ФФУ Продакшн», тобто комерційного заводу Федерації футболу України. Після сюжету Мінрегіонбуд прибрав дискримінаційну умову зі свого проекту.

У свою чергу, Федерація футболу України досі не прокоментувала оприлюднені журналістами факти. Натомість на її сайті з’явилося повідомлення ТОВ «ФФУ Продакшн» про проведення щодо неї і ФФУ інформаційної кампанії, яка несе загрозу безпеці всієї України.

Основними інструментами в цих атаках є розповсюдження відвертої неправди, злочинне використання пересічних людей для поширення через їхні сторінки в соцмережах недостовірної інформації про «ФФУ Продакшн» та про ФФУ, кіберзлочинність тощо,
– поскаржилися на заводі ФФУ, не уточнюючи, про що саме йдеться.

Там повідомили, що вже звернулися до кіберполіції і пообіцяли також написати в СБУ.

 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

«Футбольні махінації»: НАЗК взялося за повну перевірку президента ФФУ Павелка
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook