ПОДІЇ

Gamescom 2018: чому важливо стежити за головною подією ігрової індустрії

Сьогодні стартує Gamescom 2018 — щорічна конференція ігрової індустрії, що проходить у Кельні, Німеччина. Щороку вона збирає сотні тисяч любителів відеоігор і представників ігрових компаній з усього світу. Однак 2018 й рік є особливим — івент відзначає своє десятиріччя і готовий прийняти рекордну кількість відвідувачів і професіоналів індустрії. Редакція Ua.News зібрала головні факти про найбільшу ігровому подію світу і готова розповісти, чому на неї варто звернути увагу на цьому тижні.

Історія: зростання щороку

Перша конференція Gamescom пройшла у 2009 році, ставши своєрідним продовженням Games Convention, яка проходила у Лейпцигу з 2002 по 2008 рр. Вона забезпечила новому івенту лояльне ядро ​​аудиторії (за шість років Games Convention «виросла» з 80 000 до 203 000 відвідувачів), відомих партнерів і традицію серпня як часу перед стартом нового бізнес-сезону.

Число відвідувачів Gamescom 2009 — 245 000 осіб і 458 компаній (серед яких — Microsoft, Sony Ubisoft, Electronic Arts і Konami), що розмістилися на площі в 120 тисяч квадратних метрів. Цьому посприяли можливості Koelnmesse — одного з найбільших і найсучасніших виставкових майданчиків Європи.

У минулому році Gamescom 2017 відвідали 355 000 осіб, 919 компаній з 54 країн світу. Загальна площа задіяних павільйонів становила 201 000 квадратних метрів — це більше 28 футбольних полів!

Gamescom — одна з перших ігрових конференцій, на яку може потрапити кожен

Другий за значимістю ігровий захід — американська Electronic Entertainment Expo (або E3) — традиційно допускає до ігрових стендів і ексклюзивних матеріалів лише профільну пресу та інших діячів індустрії. Gamescom же відкритий для всіх — потрібно лише оплатити порівняно недорогий вхідний квиток (близько 70 євро), що дає доступ до усіх павільйонів, на яких найбільші ігрові видавці і розробники знайомлять відвідувачів з майбутніми релізами, дають пограти в ексклюзивні демо-версії ігор і нерідко дарують цінні подарунки.

На відкритті Gamescom 2017 була присутня Ангела Меркель

Незмінна канцлер Німеччини виголосила промову на відкритті заходу, зазначивши його стратегічну важливість для економіки держави. Слова німецького лідера підтверджують і цифри. За оцінками компанії Newzoo, минулий рік став знаковим в історії ігрового ринку, доходи якого перевищили позначку в сто і склали 109 мільярдів доларів США.

Середня довжина черги на стенд в entertainment-зоні — близько 2 годин

Унаслідок загальної доступності наплив відвідувачів на Gamescom такий, що всі павільйони буквально забиті. Щоб пограти в довгоочікувану гру, необхідно відстояти чергу, яка вже стала притчею во язицех серед завсідників івенту. Багато хто приходить зі складними стільцями, знайомляться і проводять час в черзі, тривалість якої може бути до шести годин! Це, звичайно, не черга в київський H&M, але теж переконливо.

Бізнес-зона Gamescom — найбільше профільне ком’юніті ігрових компаній Європи

Розробники, видавці та платіжні компанії приїжджають до Кельну з усього світу заради бізнес-зони Gamescom, яка, на відміну від основної конференції, проходить всього три дні. У минулому році вона займала цілих два павільйони. Стенди в бізнес-зоні — найвдаліша можливість провести бізнес-зустрічі, налагодити співпрацю, домовитися про розвиток — словом, зробити все, щоб гра точно потрапила в руки сотень тисяч гравців по всьому світу.

Формат бізнес-зони утворився на основі авторитетної GDC Europe (Game Developers Conference — серія профільних заходів для розробників, що проходять в різних країнах світу).

Щорічно участь в Gamescom приймає одна компанія з України

І вже третій рік поспіль єдиною компанією, яка розміщується зі стендом в бізнес-зоні Gamescom, є процесингова компанія LeoGaming. Саме там починається шлях організації прийому платежів на користь найбільших онлайн-ігор серед українських користувачів. Про це ми розповімо в окремому матеріалі.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!