Генерал ЗСУ потрапив у страшну ДТП під Миколаєвом: машина вщент

Заступник Головкому Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Сергій Кропивченко, який потрапив у ДТП в Миколаївській області, вирішив відмовитися від госпіталізації.

В результаті події заступник головкому Сухопутних військ отримав травму, проте вирішив відмовитися від госпіталізації. Про характер і ступінь тяжкості отриманих генералом травм невідомо.

Генерал ЗСУ потрапив у страшну ДТП під Миколаєвом: машина вщент

Військовий, який керував автомобілем генерала, отримав закриту черепно-мозкову травму, травми грудної клітини та інші пошкодження. Його доставили Новоодеську Центральну районну лікарню.

Сьогодні ввечері на трасі Н-24 “Миколаїв-Благовіщенське” відбулося зіткнення двох автомобілів: Hyundai Terracan, Dawoo Lanos і сідельного тягача MAN з напівпричепом.

“Хюндай” з номерними знаками ЗСУ їхав по трасі зі сторони Миколаєва в напрямку р. Нова Одеса. Біля с. Себино , в умовах сильної ожеледі “Хюндай” зачепив в попутному напрямку “Ланос”. Після того, як авто зіткнулись, корейський позашляховик вирішив різко змінити траєкторію руху і потрапив прямо в напівпричіп сідельного тягача “Ман”, який стояв на узбіччі.

В автомобілі “Хюндай” їхав заступник Головнокомандувача Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Сергій Кропивченко. В результаті події генерал отримав травми. Також травми отримав ще один військовий, який керував “Хюндай”.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Генерал ЗСУ потрапив у страшну ДТП під Миколаєвом: машина вщент
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook