Гладковський визнав закупівлю запчастин у РФ

Відсторонений заступник секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олег Гладковський визнав, що Україна, дійсно, закуповує запчастини для військової техніки в Росії. Але відкинув звинувачення про свою причетність до корупційних схем. Про це він сказав в ефірі телеканала ZIK увечері в середу, 27 лютого.

«Під час моєї роботи головою міжвідомчої комісії оборонно-промислового комплексу, коли ми відпрацьовували стратегію імпортозаміщення — нам, на жаль, багато комплектуючих неможливо виробляти. Це складно технологічно, і я дійсно підтверджую, що частину ми завозимо звідти, де вона виробляється», — сказав Гладковський.

Він запевнив, що «це дуже складне завдання, до якого залучено і наші спецслужби».

«Не можу розкривати деталі — але скажу, що люди виконують важливу місію, і вона іноді навіть ставить під загрозу їхнє життя. Нам головне, щоб ті відновлені танки, модернізовані, щоб вони стріляли — це головне завдання оборонної промисловості», — додав він.

При цьому Олег Гладковський спростував інформацію про причетність своєї родини до розкрадань.

«Це нахабна брехня, де люди подають якусь інформацію нібито з анонімних джерел, але від цього страждає і моя особиста доля, і доля моєї родини», — сказав відсторонений заступник глави РНБО.

Гладковський назвав роботу журналістів «частиною брудних технологій боротьби за владу».

https://www.facebook.com/telekanalZIK/videos/346893429369031/

Нагадаємо, за даними ЗМІ, учасниками схеми по розкраданнях в оборонному комплексі є заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, його син Ігор з другом і директор Укроборонпрому Павло Букін. У вказаній схемі також нібито задіяні керівники оборонних структур різних рівнів.

В Укроборонпромі звинуватили журналістів у маніпуляціях, а сам Гладковський попросив припинити його повноваження першого заступника секретаря РНБО.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Гладковський визнав закупівлю запчастин у РФ
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook