ЕКСКЛЮЗИВ

Гордон: Рейтинг Юлії Володимирівни піде ще вище!

Союз підозрюваного в підготовці терористичного акту нардепа Надії Савченко та “Батьківщини” був “ситуативною змичкою”, будь-які спроби пов’язати їх можуть тільки позитивно вплинути на президентський рейтинг лідера цієї політсили Юлії Тимошенко, уважає журналіст, засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон.

Журналіст, засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон уважає, що спроби пов’язати справу нардепа Надії Савченко з лідером партії “Батьківщина” Юлією Тимошенко тільки позитивно вплинуть на рейтинг останньої.

“Не будемо забувати, що партія Юлії Тимошенко насилу пройшла в цей парламент, маючи у списку під номером один Надію Савченко. Але жодного зв’язку між Тимошенко і Савченко (я це точно знаю!) не було. Це була ситуативна змичка, яка так само швидко розпалася, як і зв’язалася. І вже на Юлію Тимошенко виходити?! Це буде дуже смішно. На неї вже стільки разів виходили! Вона – такий загартований до цих виходів боєць, що один раз більше, один раз менше – це нічого не змінить, хіба що збільшить її рейтинг”, – припустив Гордон в ефірі телеканала “112 Україна”.

Журналіст звернув увагу, що Тимошенко практично не з’являється в публічному просторі, але її рейтинг і далі зростає.

“І тому щойно стосовно Тимошенко почнуться навіть не репресії, а наміри репресій, рейтинг Юлії Володимирівни піде ще вище. Її ніде немає, вона практично ніде не з’являється, нічого не коментує, нікуди не втручається, сидить собі в Раді, а рейтинг неухильно зростає. Це ж якою владі треба бути безпорадною і невдалою, щоб твій основний конкурент вийшов спокійно вперед навіть без усяких слів”, – сказав Гордон.

Тимошенко навіть могло б бути вигідно, якби влада розпочала на неї тиск, продовжив він.

“Юлії Володимирівні мої похвали сто років не потрібні, і мені сто років не потрібно її хвалити, але це дивовижний феномен – людина мовчить, а рейтинг зростає. А якщо щось почнуть проти неї робити, він ще вище піде. Вона, можливо, і хоче, щоб почали… І дурнів у нас вистачить!” – уважає журналіст.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!