ЕКСКЛЮЗИВ

Горілка, тюлька і всі п’яні: Кравчук висловився про Росію

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук розповів про свої враження про Росію

Політик зазначив, що в молодості багато подорожував по РФ. Тоді Росія його неприємно здивувала.

«Навчаючись в Академії суспільних наук при ЦК КПРС, мені довелося помандрувати по регіонах Росії, аж до Уралу. Я такої бідності, як там, у житті своєму не бачив. Приходиш в магазин, а там тюлька і горілка, і люди всі ходять п’яні. Питаєш їх, як живете, а вони відповідають, що прекрасно! Розумієте?!» – розповів Кравчук.

Екс-президент зазначає, що саме такий підхід дозволяє Кремлю діяти на свій розсуд.

 

«Тому в шести гарячих точках Європи і Близького Сходу присутня Росія зі своїми військами. Вона активно проводить політику зіткнення в Європі, наприклад, у Великій Британії. Втручається у вибори в США. Скрізь Росія діє адекватно своєму політичному баченню. Тому їх вибори були передбачуваними», – пояснив Кравчук.

Нагадаємо, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Росія повинна бути покарана за агресивну поведінку на світовій арені і недотримання міжнародного права.

«Ми повинні упевнитися, що недотримання Росією міжнародного права і порушення заснованого на правилах порядку, який протягом десятиліть був основою миру і безпеки для всіх союзників по НАТО, буде мати ціну і наслідки», – сказав Столтенберг.

За його словами, саме тому НАТО видворив кількох російських дипломатів після нападу в Солсбері.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!