ПОДІЇ

“Готові пробачити Росії 12 тисяч життів”: німецький чиновник з матами накинувся на українських депутатів

Керівник німецької делегації у ПАРЄ Андреас Нік неадекватно повів себе з народними депутатами України на засіданні політичної групи Європейської народної партії.

Про це розповів надреп Борислав Береза.

“На жаль, все складається саме так, як хочуть лобісти Росії. Але, тільки в плані сценарію. Те, що вчора відбувалося, неможливо назвати дебатами або обговоренням. Представники Німеччини висловилися брутальною лайкою в бік української делегації. Більш того – була ненормативна лексика. Таке вперше взагалі можна було почути в спілкуванні з делегатами ПАРЄ. Німці були роздратовані і ображені, що саме українці очолили рух протистояння з ними”, – каже депутат.

За його словами, головним питанням цієї закритої зустрічі була позиція ЄНП щодо зміни регламенту ПАРЄ, щоб забезпечити можливість повернення російської делегації в Асамблеї.

“Коли їх змусили визнати, що це проводиться для росіян, тоді ми торкнулися головного питання: що для вас важливіше – гроші або принципи? Ми запитали: чому ви готові пробачити Росії 12 тисяч життів, які українці віддали? Після цього почалася лайка німців”, – розповідає український депутат.

Він висловив думку, що керівник німецької делегації Андреас Нік, повів себе як “людина, яка, мабуть, дуже довго спілкується з Росією і прийняв навички гопоти”.

“Груба лексика і поведінку німців образила всіх”, – підбив підсумки Береза

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!