ЛЕНТА

Готуйтеся!: війська РФ перетнули український кордон

Українцям слід ретельніше стежити за обстановкою біля власних кордонів, тому що останнім часом спостерігається нагнітання ситуації з військовою технікою РФ.

“Останнім часом з’явилося безліч повідомлень, в тому числі і відео, де російська техніка рухається в бік України. Поки мова йде про навчання. Хоча були зафіксовані і перетин військовою технікою наших кордонів”, – написав волонтер Мирослав Гай в Facebook.

https://www.facebook.com/miroslavgai/posts/10155161816397163

Він підкреслив, відбувається мілітаризація регіону росіянами.

 

“Однозначно можна говорити про нагнітання ситуації і мілітаризацію росіянами регіону. Зараз всі погляди прикуто до Сирії, тому нам потрібно особливо уважно стежити за обстановкою у наших кордонів”, – резюмував Гай.

Як повідомляв “Обозреватель”, 5 квітня Гай розповів, що ночами в Європі йдуть колони військової техніки в супроводі поліції. Волонтер також нагадав, скільки техніки та військових Росія розмістила на українському кордоні, зазначивши, що ескалація конфлікту на Донбасі буде.

Два дні потому біля українського кордону було помічено військову техніку РФ біля Ростовської області, що очевидці встигли зняти на відео.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!