Готуйтеся!: війська РФ перетнули український кордон

Українцям слід ретельніше стежити за обстановкою біля власних кордонів, тому що останнім часом спостерігається нагнітання ситуації з військовою технікою РФ.

«Останнім часом з’явилося безліч повідомлень, в тому числі і відео, де російська техніка рухається в бік України. Поки мова йде про навчання. Хоча були зафіксовані і перетин військовою технікою наших кордонів», — написав волонтер Мирослав Гай в Facebook.

За последнее время появилось множество сообщений, в том числе и видео, где российская техника двигается в сторону…

Gepostet von Miroslav Gai am Dienstag, 10. April 2018

Він підкреслив, відбувається мілітаризація регіону росіянами.

 

«Однозначно можна говорити про нагнітання ситуації і мілітаризацію росіянами регіону. Зараз всі погляди прикуто до Сирії, тому нам потрібно особливо уважно стежити за обстановкою у наших кордонів», — резюмував Гай.

Як повідомляв «Обозреватель», 5 квітня Гай розповів, що ночами в Європі йдуть колони військової техніки в супроводі поліції. Волонтер також нагадав, скільки техніки та військових Росія розмістила на українському кордоні, зазначивши, що ескалація конфлікту на Донбасі буде.

Два дні потому біля українського кордону було помічено військову техніку РФ біля Ростовської області, що очевидці встигли зняти на відео.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Готуйтеся!: війська РФ перетнули український кордон
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook