ЛЕНТА

Гриценко винюхав у Порошенка запах Януковича

Екс-кандидат у президенти та лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко прокоментував скандал із білбордами чинного президента Петра Порошенка, на яких він зображений разом із главою держави-агресора Володимиром Путіним.

Про це він написав у Facebook.

Гриценко заявив, що штаб діючого глави держави і кандидата у президенти Петра Порошенка такою передвиборчою рекламою намагається розколоти країну.

“Це небезпечно, для країни! Такою рекламою і газетами, які вже роздають штаби Порошенка – країну свідомо розколюють навпіл”, – вважає політик.

” У 2004 році це робили російські технологи у штабі Януковича. Зараз це робить діючий гарант – гарант цілісності та єдності України?!”, – запитав Гриценко.

Лідер “Громадянської позиції” вважає, що реклама, де зображується протиставлення Порошенка Путіну – це пряма й безпідставна образа і зневага на адресу 85% людей, які в першому турі віддали голоси за інших кандидатів.

“Це образа і зневага на адресу й тих 1306450 людей, які проголосували за мене. Моєї реклами такого змісту Ви не бачили і не побачите ніколи! Вибори виборами, але не посада важлива і не за будь-яку ціну – країна і її майбутнє мають бути на першому місці”, – підкреслив Гриценко.

Окрім того він додав, Порошенко цього не зрозумів і вже не зрозуміє і ця “ганебна й руйнівна для країни реклама – йому вже не допоможе”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!