Хід дошкою: скандальний регіонал зробився росіянином

Колишній народний депутат України від Партії регіонів Володимир Олійник, що втік в РФ, вважає себе росіянином

В ефірі однієї з пропагандистських програм Олійник заявив, маючи на увазі Росію, що “проти нас існує змова”.

“Невже ми з вами такі наївні, що не зрозуміли: проти Росії існує міжнародна змова. Ми говоримо “за правилами”, апелюємо до міжнародних судів, а давайте я перерахую. Без вини винні. Літак збив хто (Боїнг MH17)? Де відповідь, де звіт? За Скрипалям – та ж історія. По літаку, який на огляд (у Великобританії) – це беззаконня”, – заявив Олійник.

“А ми, наївні, сидимо і в шахи граємо, а вони кажуть: “А кінь ходить як хоче!” В таких випадках сильний хід, який треба вжити – це “хід дошкою”. Іншого виходу немає”, – сказав екс-нардеп.

Нагадаємо, як передавала Politeka, прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана запідозрили в можливу підробку диплома, але навіть це ще не все. Так, Печерський суд Києва зобов’язав Міжрегіональну академію управління персоналом надати слідчим доступ до Студентського справі Володимира Гройсмана. При цьому диплом про вищу освіту Гройсман нібито отримав всього за два роки.

Але це ще не все. Як виявилося соратник прем’єра Андрій Рева також здобував вищу освіту в цій Академії. І більше того, міністр соціальної політики України отримав вищу Юридичну освіту, в стінах Міжрегіональної академії управління персоналом рівно за один рік.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Хід дошкою: скандальний регіонал зробився росіянином
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook