ЛЕНТА

“Хоче всю Україну”: публіцист пояснив головну мету Путіна

Анексія Криму Росією для Володимира Путіна – символічна подія, яка поклала початок його плану захоплення території всієї України.

Таку думку висловив політолог, журналіст і публіцист Віктор Каспрук, передає “Радіо Свобода”. Він вказав на те, що саме лиш володіння Кримом для Росії спричиняє значні грошові витрати.

“Символ Криму є сакральним у путінському сприйнятті навколишнього світу. Адже він, анексуючи цю українську територію, зовсім не збирався захоплювати один лише Крим, який без сухопутного коридору з Російською Федерацією до перешийку логістично є надвитратним”, – розповів публіцист.

“Він хотів, і все ще хоче, отримати всю Україну або принаймні суцільну смугу суші від Ростовської області до окупованого Росією українського Криму. І досить велику, щоб солідно виглядати в майбутніх підручниках історії”, – пояснив Каспрук.

На його думку, Путін прорахувався в тому, що такими агресивними діями, “вибравши шлях безглуздого фарсу і постійної конфронтації із Заходом”, прирік Росію на міжнародну ізоляцію.

“Все, до чого він тільки доторкнувся, перетворюється на конфронтацію, хаос, руїни, смерті і кров невинних людей”, – вважає Каспрук, називаючи Путіна “безвідповідальним політиком, який бачить світ, як ворога”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!