ЛЕНТА

Хто б міг подумати: ким виявилася розстрільниця YouTube

У вівторок, 3 квітня, в Сполучених Штатах (місто Сан-Бруно, Каліфорнія) 39-річна Насим Агдам відкрила стрілянину в центральному офісі популярного відеохостингу YouTube, поранивши трьох людей, а після застрелилася в одному з кабінетів штаб-квартири.Пізніше з’ясувалося, що жінка займалася відеоблогерством і у неї виникали конфлікти з адміністрацією сервісу, яка, на думку Насим, спеціально псувала її рейтинги. Представники технічної підтримки це пояснювали тим, що змінили вікову категорію її каналів через непристойні сцени. Політика YouTube розлютила Насим, після чого вона прийшла в кампус компанії, поранила трьох чоловік і застрелилася.За інформацією видання New York Post, в штабі, де вона влаштувала стрілянину, працював її бойфренд. “Стрілець Youtube Насим Агдам не вписується в омріяний ЗМІ стереотип. Жінка з Ірану, ліва, веган, активістка PETA, – пише блогер Павло Сенко.


За словами Сенка, мотив нападаючої був помстою компанії за демонетизацию і дискримінуючі відео. У жінки з 2011 року був свій канал на YouTube, на якому вона пропагувала здоровий спосіб життя і закликала виступати на захист тварин. Останнє відео з’явилося три тижні тому і було присвячене вправам на ногах у фітнесі.

В іншому ролику Агдам скаржилася на те, що “піддається дискримінації та її фільтрують на YouTube”. Очевидно, питання про свободу слова, було дуже важливим для Агдам. На відео жінка навіть цитує Адольфа Гітлера.

Що ви думаєте про свободу слова і чи дійсно це існує в західних країнах? У реальному світі немає свободи слова, вас змусять замовкнути, щоб сказати правду, яку не підтримує система, – йдеться у відео, опублікованому 25 березня. Зараз відео дівчата і аккаунт видалені з YouTube.

https://twitter.com/senko/status/981398520937828352

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!