ЕКСКЛЮЗИВ

Хто стане крайнім у війні на Донбасі

У ситуації, коли тема війни на Донбасі стала частиною загальної геополітичної картини, найкраще, що може зробити Україна – просто дотримуватися Мінських угод.

“Вони все одно працюють на вас”, – сказав в інтерв’ю  російський публіцист Олександр Невзоров.

Відповідаючи на запитання, чи потрібна Кремлю на даний момент активність на цьому напрямку, він сказав: “Руйнування, крах, глобальні загальносвітові катаклізми, в яких, в першу чергу, повинна буде постраждати Росія як задирлива, але, взагалі-то, слабка країна… Я думаю, що Кремль не стане робити цього, але Донбас теж (як і Крим. – Ред.) розчинився в цій розпеченій магмі сьогоднішньої реальності, він став частиною загальної картини, і це питання не буде вирішене окремо від усіх глобальних питань”.

На думку публіциста, найкраще, що в ситуації, що склалася може зробити Україна – “дотримуватися цих Мінських угод, розуміючи, що вони все одно працюють на вас”. “Тому що надані один одному, деморалізовані, злісні злочинці стають все менше потрібні Москві. У ситуації глобальних змін, яку я пророкую, вони виявляться самими крайніми, найбільш беззахисними. І вже не знадобиться лити кров і випускати снаряди – це все теж вирішиться само собою”, – переконаний Невзоров.

Раніше в контексті питання Криму та дій українських радикалів Олександр Невзоров сказав: “Треба розуміти, що будь-які дії, будь-які зухвалості, будь-який героїзм, будь-який красивий вчинок зараз просто безглузді. Зараз потрібно просто те, що називається, дочекатися тієї ситуації, коли це все відбудеться само собою і мирно.Добре було б, якби хтось роз’яснив це радикалам, тому що вони зараз можуть тільки зіпсувати ситуацію”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!