ЛЕНТА

Хто стане президентом – Порошенко чи Зеленський: долю України вирішили зірки

Дебати між кандидатами в президенти України Петром Порошенком і Володимиром Зеленським 14 квітня о 14 годині 14 хвилин можуть не відбутися.

Так вважає астролог Влад Росс, повідомляє Главред.

“Для Порошенка 14 квітня зірки складуться в більш сприятливу комбінацію, ніж для Зеленського. Тому що для Володимира це досить невдалий день, тим більше, невдалим для нього буде означений час – 14.14”, – пояснив Росс.

Окрім того він додав, що 14 квітня – взагалі не дуже вдалий день.

“Мабуть, політтехнологів Петра Порошенка просто захопила магія цифр. Однак комбінація цього дня вказує на те, що занадто пізно щось робити або говорити, тому що вже все вирішено і заплановано, нічого не змінити. І символ, який сходить 14 квітня о 14 годині 14 хвилин, – людина, що тоне в болоті. Так що політтехнологи Порошенко вибрали далеко не найкращий час для дебатів, у тому числі для кандидата, на якого працюють”, – сказав астролог.

“Крім того, саме число 14 не є виграшним. Це число пов’язано з зодіакальним знаком Діви, а Діва завжди є символом підпорядкування. Крім цього, знак Діви суперечить знаку Зодіаку Порошенко – Терези. Діва для Терезів є знаком обману і зради. Тому в штабі Порошенка роблять ставку на неправильну цифру”, – зазначив він.

Астролог вважає, що всі дії і всі спроби штабу Порошенка переламати ситуацію будуть безрезультатними.

“Уже занадто пізно. Порошенко пізно схаменувся, його вже ніяка “соломинка” не витягне і не врятує. Зеленський – президент”, – резюмував Росс.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!