ЛЕНТА

Хто ці сім жінок, які мають право носити біле при Папі Римському

Під час офіційної зустрічі з Папою Римським жінці завжди слід носити чорне вбрання з довгими рукавами. Крім того, обов’язково потрібно покривати голову чорною мантією. Ця давня традиція бере свій початок ще в часи правління монархії практично у всьому світі.

Однак кілька жінок у світі мають право носити біле при Папі Римському. Це почесне право завжди мали тільки католицькі королеви та принцеси.

Однак у наш час це досить рідкісне явище і на даний момент лише сім жінок у світі володіють цим привілеєм. Серед них: княгиня Монако Шарлін, королева Софія і королева Летиція з Іспанії, королева Матильда і королева Паола з Бельгії, Велика герцогиня Люксембургу Марія Тереза і Принцеса Марина з Неаполя.

Старомодна традиція досі жива, як і більшість інших католицьких церковних правил, та виповнюється дружинами всіх світових лідерів. Тим не менш в епоху фемінізації світу ймовірність зміни застарілих догм можлива. Але на всі глобальні зміни потрібен час.

Як повідомляв раніше портал “Знай. ua” офіційні особи Ватикану вже не вперше доводять, що усвідомили те, наскільки науково-технічний прогрес йде вперед і змінює свідомість людей. Раніше церква визнала, що Великий вибух дійсно був, а тепер вони запропонували щось і зовсім революційне.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!