ЛЕНТА

Ідея для стартапу: дівчина записала звуки під час оргазму і перетворила це на трек

Співачка записала, як скорочуються її м’язи від оргазму, і перетворила це на трек

Таким чином дівчина хотіла висловити свою сексуальність і закликати інших жінок не соромитися своїх почуттів.

Американська співачка, яка виступає під псевдонімом Von, вирішила записати новий трек вельми незвичайним чином. Одного разу під час бесіди з друзями їй прийшла в голову думка записати трек з використанням вібратора. Правда, для цього їй потрібно було вивчити послідовність вібрацій і зробити музику з їх поєднань.

Дівчина почала обдзвонювати компанії з виробництва секс-іграшок і просити програмний код електронних пристроїв, але їй відмовляли. Незважаючи на безрезультатний експеримент, вона відправилася в магазин за вібратором, який записує скорочення м’язів жінки під час оргазму і через спеціальний додаток становить їх графік.

Так їй вдалося зробити діаграму коливань і перетворити їх у баси для запису нового треку, який отримав назву Action. За словами Von, її метою було показати жіночий оргазм не таким, як його бачать зовні. Вона вважає, що такий спосіб допоможе жінкам зрозуміти, чого вони хочуть самі і до чого вони можуть прагнути разом з партнером.

Після кропіткої роботи дівчина має намір закінчити Інститут музики і запису Клайва Девіса. Однак її рідні не підтримують ідею всерйоз занурюватися в музичну кар’єру. Але Von вважає, що надалі зможе записувати треки подібного характеру, завдяки яким партнери зможуть знайти ідеальні відносини.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!