ЛЕНТА

Імпічмент Трампа вже близько, і ось чому

ЗМІ активно пишуть про судову сенсацію, що буквально приголомшила Америку – визнання провини Манафорта і Коена

Вівторок 21 серпня 2018 роки без всяких сумнівів увійде в історію Сполучених Штатів.Як пише “Новое время”, дві найважливіші події відбулися на американській політичній арені:

судовий вердикт Полу Манафорту, в минулому керівнику кампанії Дональда Трампа;

адвокат Трампа Майкл Коен погодився зі звинуваченнями спецпрокурора Роберта Мюллера і готовий почати співпрацю.

Давайте почне з другого пункту. Юрист Трампа Майкл Коен, який раніше мало не присягався в готовності прикрити боса від кулі, щось різко передумав: благополуччя рідних і близьких виявилося важливішим. Тепер Коен розповість або вже розповів про всі тонкощі, з якими фінансувалася кампанія шефа. Зокрема, юрист визнав свою провину в двох федеральних злочинах, які пов’язані з витрачанням грошей передвиборної кампанії, які він здійснював безпосередньо за наказом Трампа. У всякому разі, саме так він заявляв в суді.Після суду над Манафортом суд над Коеном – другий акт трагікомедії. Зараз присяжні визнали Манафорта винним по 8-ми пунктами звинувачення з 18-ти, а цього вже вистачає для довічного терміну. Манафорта визнали винним в п’яти епізодах ухилення від податків, ще два звинувачення стосуються банківських махінацій. Останнє звинувачення, за яким присяжні зійшлися на думці про вину Манафорта – це приховування відомостей про банківські рахунки.

У третьому акті буде імпічмент і / або суд над самим Трампом. Досі американська історія не знала президентів, які зробили б злочину, перебуваючи на посаді в Білому домі. Тепер м’яч на стороні поля Конгресу.


Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!