ЛЕНТА

Іран подає на США до суду

Іран відповів Майклу Помпео, який пообіцяв у разі збереження, як висловився держсекретар США, «агресивної зовнішньої політики» найжорсткіші в історії санкції», повідомляє Al Jazeera.

У заяві МЗС Ірану сказано, що країна розглядає «безсоромні заяви держсекретаря США як очевидне втручання у внутрішні справи і незаконну загрозу проти держави-члена ООН, залишаючи за собою право на судове переслідування».

Глава зовнішньополітичного відомства Ірану зазначив, що США залишаються в’язнем колишньої провальної політики в регіоні, і що за подібні дії вони нестимуть відповідальність.

Перший публічний виступ Майкла Помпео було присвячено головним чином майбутньої стратегії відносин США з Іраном.

Помпео заявив, що Вашингтон має намір не тільки відновити американські санкції проти Ірану, але і ввести нові, якщо Тегеран не змінить свій зовнішньополітичний курс.

Шеф європейської дипломатії Федеріка Могеріні, коментуючи виступ Помпео, підкреслила, що альтернативи ядерній угоди з Іраном не існує.

Санкції, які Вашингтон має намір ввести, припускають, що іноземні компанії повинні вивести свої активи з Ірану за певний термін. У разі невиконання, за словами Помпео, вони будуть нести за це відповідальність перед Вашингтоном.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!