ЛЕНТА

Історія не для слабкодухих: українську родину, яка пропала в Криму, знайшли

Виявилося, що туристи навіть не підозрювали, що їх загубили

Молода сім’я з Дніпра, яка нещодавно зникла в окупованому путінськими бойовиками Криму, вийшла на зв’язок, але викликала хвилю обурення та нерозуміння в українців.

Про те, що родина знайшлася, розповіли їхні родичі в коментарях під записом про розшук у Фейсбук. Ще 23 серпня сім’я Киливник вже перетнула кордон з Україною і зв’язалася з рідними.

Виявилося, що туристи навіть не підозрювали, що їх втратили. До селища Міжводне вони поїхали на своїй машині і, очевидно, просто не купили сім-карти для зв’язку з родичами.

Не знаходячи собі місця, в Крим навіть вирушили батьки подружжя. Пошуки також ускладнювалися тим, що близькі не могли подати заяву в українську поліцію, де говорили, що у них немає зв’язків на півострові, ні в МЗС, який вважає Крим українською територією.

На відпочинок сім’я з двома дітьми поїхала 8 серпня і перестала виходити на зв’язок через два дні.

“І справді, як виявилося, завідпочивалися. Тепер нам по черзі всім пояснюватися і просити вибачення у двох країн”, — написала знайома родини Тетяна Крицька.

“Дивно, але за весь час ні дружині, ні чоловікові не прийшло в голову написати одне коротке смс батькам. Цензурних слів не вистачає мені, а цій сімейці совісті і мізків. В голові не вкладається. На машині приїхали за купу кілометрів, а до сусіднього ларька зателефонувати — мізків не вистачило. Та у перехожого візьми телефон, дай 50 рублів і подзвони! І не було б усієї історії. Це все від нестачі виховання”, — обговорюють історію в мережі.

“Перш ніж піднімати на вуха громадськість, потрібно розібратися самим на сімейному рівні”, “Якого хрону вони туди поперлися? Мало чи що моря в Україні?”, “Хлопці, приїжджаючи в Крим, просто купуйте сімку. І будете на зв’язку і з Інтернетом. Близьких треба берегти”, — також пишуть в коментарях.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!