Ісуса Христа застукали під час прогулянки по хмарах: відео з вікна літака

Не так давно 30-річний ірландець Нік О’донахью, який працює менеджером в області програмного забезпечення, летів з Австрії в Лондон. Політ, як зазвичай, веселим назвати було складно. Однак в один момент все кардинально змінилося і більше цей вояж, яких відбувався на висоті 10 тисяч метрів, він ніколи не забуде, про що повідомляють naviny.

Нік ділиться своїми спогадами: «Я летів додому після робочої поїздки в Австрію. У сусідньому ряду летіли якісь студенти, які базікали як божевільні. Я дивився у вікно і тут побачив цю фігуру. У неї безумовно були конкретні обриси».

Ісуса Христа застукали під час прогулянки по хмарах: відео з вікна літака

Ірландець не повірив власним очам, після чого попросив дівчину, яка сиділа поруч з ним, подивитися в ілюмінатор. О’донахью заявив, що вона також була вражена, після чого літак зайшов за хмари, і неймовірна картинка зникла. Тим не менш, перед цим ірландець встиг зробити кілька фотознімків.

О’донахью розповідає: «Все це ми спостерігали протягом двох хвилин. Для мене цей об’єкт був дуже схожим на людину, але, чесно кажучи, я поняття не маю, що це було. Мені в коментарях писали, що це верхній шар хмар, які знаходилися дуже щільно один до одного. Але від того, що побачив, я так отетерів, що ніколи не повірю, що це були просто хмари. Занадто слабке пояснення».

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Ісуса Христа застукали під час прогулянки по хмарах: відео з вікна літака
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook