ЛЕНТА

Ізраїльський міністр звинуватив Євросоюз у лицемірстві

Міністр енергетики та водних ресурсів Юваль Штейніц ( «Лікуд») різко прокоментував заяву Євросоюзу, в якому звучали вимоги розслідувати дії поліції проти арабської демонстрації в Хайфі, 18 травня.

Нагадаємо, на демонстрації «солідарності з сектором Газа», був заарештований Джахад Фарах, директор центру захисту прав арабських громадян Ізраїлю. За словами Фараха співробітники поліції зламали йому ногу після арешту.

Юваль Штейніц відповів на вимоги Європейського Союзу, в ефірі радіостанції 103FM він заявив:

“ЄС може піти прямо в пекло. Іран мучить гомосексуалістів, принижує права жінок, використає хімічну зброю проти свого народу, підтримує тероризм і режим Асада. При цьому Європейський союз допомагає іранцям боротися з санкціями США. Це верх жовчі і цинізму.”

Останнім часом ЄС проявляє незвичайну лояльність до режиму аятолл і пильно вивчає ситуацію всередині Ізраїлю. Багато експертів пов’язують таку позицію з договором про співпрацю між ЄС і Іраном.

Ядерна програма Ірану неодноразово піддавалася критиці прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху, який навіть наводив докази іранських розробок в сфері ядерної зброї. Однак Європа продовжує залишатися вірною договору з Іраном, так як арабська країна може постачати дешеву нафту і дає податкові преференції європейським компаніям в сфері розробки природного газу і нафти.

Іран є одним з лідерів за кількістю виконаних смертних вироків своїм громадянам, включаючи неповнолітніх, на яких також поширюється закон про смертну кару. Відомі випадки страти неповнолітніх за їх сексуальну орієнтацію. Також в Ірані немає свободи віросповідання і широко практикуються тортури, згвалтування і вбивства політичних в’язнів.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!