ЛЕНТА

Кайфовий закон: де ще легалізують маріхуану

З огляду на ліберальну політику стосовно вживання марихуани у Каліфорнії, США, Мексика також хоче розглянути легалізацію канабіса. Про це в інтерв’ю Reuters заявив міністр у справах туризму Мексики Енріке де ля Мадрид.

“Думаю, що у Мексиці нам варто регулювати це питання на рівні штатів”, – сказав де ля Мадрид.

 

Він назвав “нелогічним” використання обмежених ресурсів на арешти курців марихуани, якщо їх можна направити на розкриття більш серйозних злочинів.

На його переконання, продовжувати чинну політику із заборони марихуани, це те саме, що віддавати гроші зловмисникам.

“За ці гроші вони підкуповують більше правоохоронців, купляють більше зброї та чинять більше насильницьких дій”, – підсумував міністр.

Як раніше передавав портал., у Харкові 20 квітня відбудеться перша наукова конференція з медичного канабісу. 

“Ключовий акцент ми зробимо на лікувальних якостях конопель та продемонструємо усі ті широкі можливості, які відкриються для України через впровадження у вітчизняну медицину міжнародного досвіду та законодавчого врегулювання такого впровадження”, –  каже один із організаторів конференції адвокат Генадій Шабас.

Лікарські препарати на основі канабісу ефективно допомагають у лікуванні низки важких захворювань, зокрема, таких, як епілепсія, розсіяний склероз, хвороби Альцгеймера та Паркінсона, а терапевтична дія канабіноїдів є  подекуди ефективнішою за сильнодіючі препарати та з меншою кількістю побічних ефектів.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!