ЛЕНТА

Карма назавжди зв’язала ці знаки Зодіаку

Астрологи пояснили, чим відрізняються енергії і що вони дають своїм власникам

Астрологи заявляють, що головним чинником формування людського характеру вважається відношення його знаку Зодіаку до одного з 3-х видів енергії.

Саме зодіакальне коло розділено на 3 сектора, які професійні астрологи називають хрестами. Саме ці частини Зодіаку володіють різними типами енергій: Кардинальною (Овен, Рак, Терези, Козеріг), Фіксованою (Телець, Лев, Скорпіон, Водолій) та Мутабельною (Близнюки, Діва, Стрілець, Риби).

Астрологи пояснили, чому і чим відрізняються ці енергії, що вони дають своїм власникам і який кармічний зв’язок існує між цими знаками.

Кардинальна енергія (Овен, Рак, Терези, Козеріг)

В астрології вважається, що саме Кардинальна енергія, яка починається з рішучого Овна і закінчується непохитним Козерогом, є імпульсом всього існуючого. Тому представники кардинального хреста відрізняються сильною внутрішньою динамікою, імпульсивністю, умінням робити перший крок і зсувати що-небудь з мертвої точки.

Фіксована енергія (Телець, Лев, Скорпіон, Водолій)

В астрології вважається, що Фіксована енергія, яка починається з наполегливого Тільця і завершується вольовим Водолієм, зміцнює те, що розпочато кардинальними знаками. Саме завдяки фіксованим знакам здійснюються серйозні, масштабні задуми, які потребують тривалого докладання сил. Для таких справ необхідний високий рівень життєвої енергії, тому фіксовані знаки називають також вітальними.

Мутабельна енергія (Близнюки, Риба, Діва, Стрілець)

В астрології вважається, що Мутабельна енергія починається з інтелектуальних Близнюків і закінчується Рибами. Представники цих сузір’їв відрізняються умінням підлаштовуватися під мінливі реалії, а їх внутрішня стратегія часто замінюється тактикою.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!