ЛЕНТА

Катастрофа близько: вже неозброєним оком видно, що наближається до Землі

Спеціалісти стверджують, що це не Марс, оскільки він знаходиться в іншому місці

У США житель Пенсильванії знайшов черговий “доказ” існування загадкової планети Х, яка нібито наближається до Землі та, за версією дослідників, стане причиною загибелі всього живого на Блакитній планеті.

24 серпня чоловік записав відео, де в нічному небі видно велику червону кулю невідомого походження. Він стверджує, що це є доказом конспірологічної теорії про планету-вбивцю і вважає, що НАСА бреше про те, що Нібіру не існує. Про це пише британський таблоїд Daily Star.

Відзначається, що були й інші жителі штату, які також нібито спостерігали це явище. Вони стверджують, що це не Марс, оскільки він знаходиться в іншому місці, і допускають, що небесний об’єкт може бути тією самою “планетою Х”.

Додамо,  раніше любитель спостерігати за небом зняв щось незрозуміле. У мережі відразу ж піднявся страх, користувачі почали активно писати про Судний день.

На кадрах видно незрозумілий об’єкт, який знаходиться поруч з Місяцем і його можна побачити неозброєним оком.

Також ми писали, до наших днів дійшли стародавні легенди, в яких йдеться про існування в давнину трьох сонць, які освітлювали Землю. Вчені з’ясували, що стародавні люди бачили в небі таку ілюзію, як гало. Саме вона і ввела в оману наших предків. Ефект гало виникає, коли світловий промінь проходить через невидимі хмари, що складаються з будь-яких частинок. Щоб ілюзія виникла, в небі повинна ширяти суміш з води або кристалів льоду.

Дивіться: Загадки Всесвіту

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!