ЕКСКЛЮЗИВ

Кирило Сазонов: від рішення президента в легкому шоці

Як передає replyua.net, лідер українців Петро Порошенко підтвердив свої наміри відкликати всіх представників України в органах СНД, тим самим остаточно обірвавши всі зв’язки зі структурою, в яку входять більшість пострадянських країн. За словами українського політолога і блогера Кирила Сазонова, в той час, як прихильники Порошенко схвалюють таке рішення президента, він знаходиться в легкій розгубленості і стурбованості.

Політолог зазначає, що чотири роки вже як Росія веде війну проти України і за весь цей час влада так і не спромоглася обірвати всі зв’язки з СНД, яка фактично підвладна одній країні – Росії. За весь цей час були оплачені відрядження, заробітна плата всім цим представникам України в СНД і тільки тепер воююча країна вирішується на те, щоб відкликати цих людей, роботу яких оплачували з бюджету весь цей час.

За словами блогера, то, що ми чотири роки платили за не потрібних представників України в СНД нехай буде приводом для тотальної ревізії по всій країні і за її межами. Ми повинні перешерстити сотні кабінетів різних держорганів і зрозуміти потрібен нам той чи інший чиновник чи ні, адже кожен з них сидить на нашій шиї – платників податків, які сплачують величезний держапарат.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!