ЛЕНТА

Китай збільшить імпорт американських товарів на $90 млрд через торговельну війну із США

Китай та США домовились про збільшення імпорту американських товарів на 60-90 мільярдів доларів для вирішення торговельної суперечки.

Про це повідомили представники американського банку Morgan Stanley, передає Bloomberg.

Нарощення обсягів експорту американських товарів до Китаю є однією з ключових вимог президента США Дональда Трампа, через яку він запровадив низку додаткових митних обмежень проти Китаю.

Серед товарів, які Китай планує додатково купити у США переважно сільськогосподарська продукція та нетехнологічні товари.

Нагадаємо, що ввечері 5 квітня Дональд Трамп оголосив про намір розширити тарифні обмеження на 100 мільярдів доларів китайського імпорту.

Раніше Китай оголосив про намір запровадити 25% мита на 50 мільярдів доларів американського імпорту до країни у відповідь на аналогічні дії США.

Це рішення влада КНР прийняла у відповідь на рішення адміністрації Дональда Трампа запровадити додаткові митні обмеження на китайський імпорт в країну на загальну суму близько 50 млрд доларів. Напередодні, в Китаї запровадили аналогічні тарифи на 3 млрд доларів американських товарів, що ввозяться в КНР.

Крім цього, Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн поки що виключені Мексика та Канада.

Меркель засудила введення Сполученими Штатами мит на метали.

Також стали відомі вимоги США до Китаю задля припинення «торговельної війни» між країнами.

Міністр фінансів США Стівен Мнучін також повідомив, що на час проведення переговорів з Китаєм про торгівлю між країнами, США не запроваджуватимуть нових митних обмежень.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!