ЛЕНТА

Кличко пояснив, чому асфальт зникає разом зі снігом

Те, що асфальт з доріг зникає разом зі снігом, коли приходить весна – це цілком логічно і скоро взагалі закінчиться. Через пару років в Україні з’явиться нове дорожнє покриття європейського рівня якості і всі проблеми зникнуть.

З такою заявою виступив столичний градоначальник Віталій Кличко в ефірі однієї з українських радіостанцій.

“Наше завдання – не зменшувати обсягів ремонту доріг, щоб вже через декілька років в столиці були автодороги європейського рівня”, – заявив він.

Кличко зазначив, що в Києві 1667 кілометрів доріг, і ще кілька років тому понад 90% столичних доріг потребували ремонту. При цьому градоначальник нагадав, що столична влада в 2016 році капітально відремонтувала 200 км доріг, а в 2017 – 300 кілометрів. Чому це залишається непомітним для простих громадян, мер не уточнив.

“Кожен підрядник, залучений до ремонту доріг, дає гарантію на 5 років на експлуатацію дороги. Якщо виникають проблеми, підрядник ремонтує її за власні кошти”, – сказав Кличко.

За його словами, зараз багато скарг на те, що асфальт сходить разом зі снігом. У той же час це відбувається на тих шляхах, які десятиліттями не бачили ремонту.

“Термін експлуатації доріг 10 років. По закінченню цього терміну повинен відбуватися капітальний ремонт дороги”, – зазначив Кличко, підкресливши, що в цьому році в столиці також буде відремонтовано не менше 300 кілометрів автомобільних доріг.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!