КНДР розгромила найпотужнішу ядерну базу світу

Саме тут проводилася збірка ракет-носіїв та двигунів для міжконтинентальних балістичних ракет

У КНДР розпочали демонтаж об’єктів на майданчику ракетно-космічного комплексу Сохе. Саме ця база використовувалася для розробки двигунів балістичних ракет.

Підтвердили інформацію експерти аналітичного центру у Вашингтоні, які отримали засекречені дані за допомогою супутника. На їх думку, на майданчику знесено будівлю, де проводилася збірка ракет-носіїв, а також демонтовано випробувальний стенд для двигунів для міжконтинентальних балістичних ракет.

Ядерна база КНДР: знімок із супутника КНДР розгромила найпотужнішу ядерну базу світу

У Вашингтоні дії Пхеньяна оцінили як «виконання північнокорейської стороною домовленостей, досягнутих в ході саміту Сінгапурі».

Ядерне роззброєння КНДР

КНДР розгромила найпотужнішу ядерну базу світу

Переговори між США і Північною Кореєю залежать від готовності Білого дому зробити«сміливий крок» і домовитися про мирну угоду з КНДР.

Чиновники, близькі до переговорів, розповіли, що КНДР вийде з переговорів про денуклеаризації в разі якщо США не захочуть замінити угоду про перемир’я, яке замінить Корейську війну на перманетний світ, що забезпечує виживання режиму північнокорейського лідера Кім Чен Ина.

Угода між США та КНДР 

КНДР розгромила найпотужнішу ядерну базу світу

Для створення юридичної мирного договору буде потрібно схвалення двох третин Сенату США. За словами чиновника, Північна Корея чинить тиск на адміністрацію президента США Днальда Трампа. Пхеньян і Вашингтон технічно воюють з 1950 року, і їхні стосунки були визначені десятиліттями недовіри і невдалих угод.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

КНДР розгромила найпотужнішу ядерну базу світу
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook