ЛЕНТА

Коли владі байдуже: український герой за свої гроші лікує поранених бійців

У травні 2014 року за покликом серця успішний бізнесмен Сергій Куршаков пішов у батальйон “Кривбас”

У Дніпрі у  легендарній лікарні Мечникова і військовому шпиталі поранених героїв повертають з того світу – в області зараз близько 15 тисяч бійців, які втратили здоров’я на фронті. Про це розповідає ТСН.

У травні 2014 року за покликом серця успішний бізнесмен Сергій Куршаков пішов у батальйон “Кривбас”. Два місяці в АТО і тяжке порання на околицях Донецька.

“Це була граната, яка під час бою вибухнула у мене в ногах”, – розповідає Сергій.

Він зрозумів, що реабілітація після поранення – це процесс на все життя. Але в Україні травмованих бійців до такого не готують. Тож Сергій з дружиною вирішили взяти цю місію на себе. З 15-го року через Сергія, його лікаря, масажистів і терапевтів пройшли понад півтори тисячі бійців. Власними силами працівники центру закінчують ремонт у новому, більшому, приміщенні.

“Коли цифра вкладень перевалила за півмільйона гривень, припинив рахувати, перед дружиною стало стидно, що не несу гроші в сім’ю. Скільки б не потрібно було, все одно буду вкладати, не можу кинути це”, – зізнається Сергій.

Зараз центр надає і платні послуги. Адже, каже Сергій, хвороби, стреси, травми – іноді реабілітація потрібна усім. Більше клієнтів з мирного життя – більше можливостей безкоштовно допомагати бійцям.

Сам Сергій і не думає втомлюватись. Його добра справа додає йому сил і здоров’я.

“В житті спілкуюся з людьми, які дивуються, як ти так відновився. Можу ще й станцювати”, – каже чоловік.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!