Команда преЗедента: Менш ніж за добу Зеленський зібрав понад 130 тисяч прихильників

Керівник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський, який оголосив про свій намір іти у президенти, збирає команду через спеціальний сайт

Менш ніж за добу на ньому зареєструвалося понад 130 тисяч прихильників актора – попри те, що у перші хвилини роботи сторінки 1 січня на неї здійснили потужну хакерську атаку. За повідомленням студії «Квартал 95» у Facebook, протягом півгодини на сайт прийшло 2,5 млн запитів.

«Щойно з’явився сайт нашого руху «Слуга народу», щойно наша «невелика пташка» полетіла вгору – нас атакували хакери. Ми впораємося з цією атакою. Дякуємо, що ви з нами. Всіх переможемо. Ми – молодці!» – звернувся Володимир Зеленський до прихильників, коментуючи ситуацію.

Роботу сайту швидко відновили. Після завершення усієї процедури реєстрації користувачі отримують картинку із написом «ПреЗедент. Слуга народу». Головна вимога до потенційних членів команди – відсутність політичного минулого.

Нагадаємо, у новорічну ніч Володимир Зеленський заявив, що йде у президенти. Відеозвернення стало хітом соцмереж і набрало близько 1,7 млн переглядів у YouTube.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Команда преЗедента: Менш ніж за добу Зеленський зібрав понад 130 тисяч прихильників
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook